O firmie

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą handlową firmy STUDIO-OKNO, która została założona w 2002 roku w Lublinie. Głównym profilem działalności firmy jest sprzedaż i montaż stolarki budowlanej PCV i drewnianej oraz ślusarki aluminiowej. Posiadamy również w ofercie stolarkę drzwiową, bramy garażowe, parapety, systemy osłonowe do okien.

Długoletnie doświadczenie na rynku i ugruntowana pozycja pozwoliła Naszej firmie na dogłębne poznanie klientów i sprostanie ich wymaganiom. Dlatego z każdym rokiem działalności przybywa nam liczne grono nowych odbiorców, są to nie tylko klienci indywidualni, ale również jednostki budżetowe, instytucje publiczne, fundacje, podmioty gospodarcze. Wszyscy, którym zależy na jakości zakupionego towaru i usługi.

Potwierdzeniem zadowolenia z wysokiej jakości produktów usług oferowanych przez Naszą firmę, są bardzo częste rekomendacje ze strony klientów, którzy wcześniej mieli styczność z usługami świadczonymi przez firmy konkurencyjne.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.