Serwis

Nasza Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy jest w stanie zaoferować Państwu kompleksowy serwis stolarki otworowej na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów. Udzielamy gwarancji na wszystkie zrealizowane usługi.

Wykonywanie przeglądów oraz regularnych czynności konserwacyjnych i naprawczych znacznie przedłuża żywotność zamontowanej już stolarki na następne lata bez konieczności ich wymiany. Do zakresu wykonywanych przez nas prac należą m.in.: przeglądy gwarancyjne i po-gwarancyjne stolarki, naprawa powłoki lakierniczej, regulacja zawiasów, wymiana i naprawa zamków, elektrozaczepów, samozamykaczy, wkładek, wymiana szyb, paneli, uszczelek, konserwacja, smarowanie, oraz wiele innych.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.